Jak wiele czasu przeznaczyć na typowanie zakładów?

Czemu zastanawiamy się nad tą sprawą? Najczęściej typerzy którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką nie przykładają do tego szczególnej uwagi i z reguły grają bez większego przygotowania. Oddziałuje to niestety na regularne i spore przegrane. W jaki sposób wyliczyć sobie, ile czasu powinniśmy przeznaczać na robienie zakładów?

Jak wiele czasu przeznaczyć na typowanie zakładów?

Ustalenie priorytetów to podstawa

Ludzie którzy grają od czasu do czasu głównie zarabiają z innych źródeł. Pozyskują pieniądze za wykonywanie swojej pracy, najczęściej w oparciu o umowę o prace. Jeśli jesteś takim typerem, ważne jest aby nie zaniedbywać swojej pracy na rzecz zakładów bukmacherskich. Grając w firmach bukmacherskich na takich zasadach należy pamiętać, że to ma na celu pomóc w zrelaksowaniu się i odprężeniu po ciężkim dniu w pracy oraz lekko wspomóc nasz portfel. Należy z góry ustalić priorytety, co jest dla nas ważne, a co niekoniecznie. W tym przypadku to praca powinna być dla Ciebie najważniejsza, a zakłady należy traktować jako coś dodatkowego. Ważne jest aby przez typowanie nie zaburzać swojego snu. Dla zwykłego człowieka sen powinien zajmować od 7 do 8 godzin, aby w ciągu dnia być najbardziej produktywnym. Jeśli masz zbyt dużo wolnego czasu, może warto poświęcić ten czas na spędzenie go w gronie rodzinnym. Gdy w twoim życiu po wszystkich ważnych sprawach pozostanie Ci jeszcze jakaś wolna chwila to jak najbardziej można ją wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Najważniejsze jest aby jedno z drugim nie wchodziło sobie w drogę i ze sobą nie konkurowało.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dokładna analiza jest bardzo ważna

Na wielogodzinną grę w zakładach nie wszyscy mogą sobie pozwolić, ponieważ fizycznie nie mają na to czasu. Jest też taka grupa ludzi, którzy mają tego czasu mnóstwo bo na przykład pracują zdalnie w domu. Oszczędzają wtedy bardzo dużo czasu między innymi na dojazd do pracy. Osoby z tej grupy mogą pozwolić sobie na dużo więcej w zakładach bukmacherskich. Musisz pamiętać, żeby przed obstawieniem swojego typu nie zabrakło Ci czasu na dokładną analizę oraz wybór odpowiedniego bukmachera u którego chcesz grać. Lepszym pomysłem jest puścić mniejszą ilość kuponów ale po dokładnej analizie, niż większą ilość bez niej. Po tym zabiegu sam zobaczysz, że dzięki temu twoje typy będą okazywały się trafne, a twój portfel stanie się grubszy.

Legalny bukmacher Oferta bonusów Kod promocyjny
sts.pl 29 PLN bez depozytu Kod: BETONLINE
efortuna.pl Freebet 20 PLN Kod: BETONLINE
betfan.pl 600 PLN bez ryzyka Kod: BETONLINE

Podsumowanie

Bardzo ważne jest aby skrupulatnie podchodzić do każdego zakładu z wcześniej wykonaną analizą. Bez niej może okazać się, że będziemy niestety przegrywać nasze pieniądze i wpłynie to negatywnie na nasze samopoczucie, dlatego ważne jest aby przed obstawianiem zobaczyć sobie poradnik bukmacherski. Nie podchodźmy do tego lekceważąco i zawsze pamiętajmy o tym, że dokładne i sumienne sprawdzenie naszego potencjalnego zakładu jest bardzo ważne.