Jak wybrać najlepszego bukmachera? Poradnik 2021

Zwykle wybór bukmachera nie jest najłatwiejszą rzeczą dla początkującego gracza, ponieważ raz, jest ich wielu, dwa zwykle trzeba brać pod uwagę to, kto oferuje na przykład najlepszy bonus bukmacherski. Dlatego też dziś, aby ułatwić ci wybór najlepszego bukmachera, przygotowaliśmy ten oto poradnik!

Jak wybrać najlepszego bukmachera? Poradnik 2021

Bonusy na start – najważniejsze dla początkujących?

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze bukmachera to zwykle bonusy na start. Nie jest to zaskakujące, ponieważ premia startowa przy wyborze bukmachera jest bardzo ważna. Generalnie jeśli dopiero zaczynasz, to warto przyjrzeć się rodzajom bonusów, które bukmacherzy oferują swoim graczom na start. Aby dana oferta była godna polecenia, musi zawierać bonus za pierwszy depozyt, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka, ale również i nie tylko, ponieważ równie ważnym czynnikiem jest to, aby bonus mógł zostać łatwo obrócony. Co to w ogóle oznacza?

Otóż obrót bonusu jest niczym innym, jak możliwością wypłacenia bonusu z konta promocyjnego, na twoje konto gracza. Zazwyczaj legalni bukmacherzy w regulaminach promocji zawierają zasady, według których musisz grać otrzymaną sumą – w innym wypadku stracisz swoje środki promocyjne. Standardowym zabiegiem jest wymaganie przynajmniej trzykrotnego zagrania pełną sumą, po zawyżonych kursach (rzędu 2.50 bądź więcej) – przez co wypłacenie bonusu dla początkującego jest niemalże niemożliwe. Dlatego też warto jest sprawdzić wcześniej regulamin, aby znaleźć ofertę, z której możesz skorzystać, zamiast na ślepo łapać się na największe sumy, jakie oferują bukmacherzy.

kod promocyjny betclic 2020
Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN cashback

Czy u tego bukmachera łatwo możesz dokonać depozytu?

Ogólnie rzecz biorąc, ten czynnik jest nawet ważniejszy niż oferta bukmachera czy proponowane przez niego bonusy. Najważniejszą rzeczą dla większości klientów bukmacherów jest to, jak łatwo mogą oni zdeponować środki. Coraz więcej bukmacherów oferuje swoim graczom możliwość korzystania z portfeli elektronicznych, takich jak Skrill czy Neteller. Dodatkowo najlepsi bukmacherzy wpłatę środków poprzez najpopularniejsze opcje, takie jak PayU, DotPay, Paysafecard lub Blik, Visa i Mastercard oraz tradycyjne metody przelewu.

Legalny bukmacher Oferta bonusów Kod promocyjny
sts.pl 29 PLN bez depozytu Kod: BETONLINE
efortuna.pl Freebet 20 PLN Kod: BETONLINE
betfan.pl 600 PLN bez ryzyka Kod: BETONLINE

Stacjonarne punkty bukmacherskie

Co ciekawe, dla większości klientów bukmachera ważnym aspektem jest to, żeby bukmacher miał swoje stałe punkty bukmacherskie. Większość ekspertów uważa, że to pokazuje ugruntowanie danego bukmachera w naszym kraju, przez co klienci mają większe zaufanie do danego bukmachera. W naszym kraju nie wszyscy bukmacherzy starają się o pozwolenie na lokalne prowadzenie działalności, bo wolą skupić się na oferowaniu zakładów poprzez swoją stronę internetową. Naturalnie w dobie pandemii i tak większość osób korzysta z obstawiania zakładów przez internet, ale nie oznacza to wcale, że po pandemii popularność obstawiania w punkach bukmacherskich zmaleje – według naszych prognozy, po zarazie ilość graczy, którzy chcą obstawiać przez stałe punkty bukmacherskie tylko się zwiększy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.